Polecane galerie

Pożar opon w warsztacie wulkanizacyjnym w Gorzowie. Do pożaru doszło w sobotę z samego rana © Jarosław Baryła
[2/9]

Pożar opon w warsztacie wulkanizacyjnym w Gorzowie. Do pożaru doszło w sobotę z samego rana

Do pożaru doszło w sobotę, 25 maja, z samego rana na terenie warsztatu wulkanizacyjnego przy ul. Zielonej w Gorzowie. Spłonęła też część elewacji budynku.

Pożar wybuchł z samego rana. Paliły się opony zgromadzone na terenie warsztatu wulkanizacyjnego. Na miejsce wyjechały zaalarmowane zastępy straży pożarnej. Kiedy strażacy dojechali na teren warsztatu ogień trawił już elewacje budynku.

Na szczęście strażacy szybko opanowali sytuację. Nie dopuścili do pożaru warsztatu. Na miejscu jest policja trwa ustalanie przyczyn pożaru.

WIDEO: Kryminalny Czwartek. Mateusz K. brutalnie zgwałcił 9-latkę


Do pożaru doszło w sobotę, 25 maja, z samego rana na terenie warsztatu wulkanizacyjnego przy ul. Zielonej w Gorzowie. Spłonęła też część elewacji budynku. Pożar wybuchł z samego rana. Paliły się opony zgromadzone na terenie warsztatu wulkanizacyjnego. Na miejsce wyjechały zaalarmowane zastępy straży pożarnej. Kiedy strażacy dojechali na teren warsztatu ogień trawił już elewacje budynku. Na szczęście strażacy szybko opanowali sytuację. Nie dopuścili do pożaru warsztatu. Na miejscu jest policja trwa ustalanie przyczyn pożaru.

Najnowsze wiadomości

reklama