Polecamy

Horoskop, a dieta 2020 dla Byka (20.04- 22.05) © pixabay.com
[3/14]

Horoskop, a dieta 2020 dla Byka (20.04- 22.05)

W twoim życiu zapanują w 2020 roku harmonia i szczęście, jeśli tylko będziesz postępował zgodnie z własnymi zasadami. Na drastyczne odchudzanie jednak nie będziesz miał zbyt dużych szans, bo trygon Jowisza doradza cieszyć się pełnią życia i niczym się nie ograniczać.

O kondycję nie musisz się martwić, bo planety będą cię wspierać w dbaniu o zdrowie i trzymaniu diety. Odkryjesz w sobie niemałe pokłady energii dzięki koniunkcji Urana do twojego znaku. Wenus, twoja władczyni, pomoże ci zrzucić zbędne kilogramy i wdrożyć zdrowsze żywieniowe nawyki.

Zimą będziesz mieć skłonności do uzależnienia się od ulubionego jedzenia, nieraz i od alkoholu. Nie ulegaj jednak pokusom i z umiarem pij alkohol czy korzystaj z innych używek. Możesz porządnie przesadzić, co trwale odbije się na twoim zdrowiu. Kiedy nie uzewnętrzniasz nadmiaru energii, wściekłości i złości, zaczynasz jeść bez umiaru. Nie tędy jednak droga. Aby być zdrowym i szczęśliwym trzeba zachować umiar. Saturn od końca marca do końca czerwca pomoże ci zmienić złe przyzwyczajenia i poczujesz, że masz siłę na pozytywne zmiany w diecie i trybie życia.

Latem nie przeceniaj swoich sił, nie prowadź zbyt szybko samochodu i uważaj, bo możesz być narażony na stłuczenia, bolesne upadki, zranienia, kontuzje i wypadki. Powinieneś uważać też na swój system nerwowy, dużo odpoczywać i robić sobie przerwy w pracy, aby organizm miał czas na regenerację. Jesienią mierz ciśnienie, kup specjalny aparat i zapisuj wyniki. Tempo końca roku może być dla ciebie nie do wytrzymania, dlatego zadbaj o serce. Ostre przyprawy i wysokoprocentowe napoje ogranicz do minimum, a nie będziesz chorował. Pij regularnie regenerujący soku z marchewki i selera, a poczujesz się jak nowo narodzony.

WIDEO: Horoskop roczny


Rok 2020 sprzyja pozytywnym zmianom w diecie i sposobie bycia. W znaku Koziorożca znajdują się aż trzy planety: Jowisz, Saturn i Pluton, co pomoże wielu osobom szybko i skutecznie wprowadzić w życie noworoczne postanowienia. Będziemy wytrwalsi, uparci i zmotywowani do pozytywnych zmian w sferze życia i odżywiania. Zobacz, co 2020 rok przyniesie dla Twojego znaku zodiaku... jaka dieta będzie Ci służyć? To warto wiedzieć! >>>

Najnowsze wiadomości

reklama