Oto terminarz rundy wiosennej sezonu 2010-2011:
Kolejka 18 - 19-20 marca
Pauza: Orzeł Międzyrzecz.
Orzeł Ząbkowice Śląskie
- Arka Nowa Sól 19 marca, 15:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Czarni Witnica
Promień Żary
- Polonia/Sparta Świdnica
Chrobry Głogów
- Lechia Dzierżoniów
Polonia Trzebnica
- Twardy Świętoszów
MKS Oława
- Pogoń Świebodzin
Ilanka Rzepin
- Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 19 - 26-27 marca
Pauza: Lechia Dzierżoniów.
MKS Oława - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ilanka Rzepin - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Pogoń Świebodzin - Polonia Trzebnica
Twardy Świętoszów - Chrobry Głogów
Orzeł Międzyrzecz - Promień Żary
Polonia/Sparta Świdnica - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Czarni Witnica - Arka Nowa Sól
Kolejka 20 - 2-3 kwietnia
Pauza: Twardy Świętoszów.
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Czarni Witnica 2 kwietnia, 16:00
Arka Nowa Sól - Polonia/Sparta Świdnica
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Orzeł Międzyrzecz
Promień Żary - Lechia Dzierżoniów
Chrobry Głogów - Pogoń Świebodzin
Polonia Trzebnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKS Oława - Ilanka Rzepin
Kolejka 21 - 9-10 kwietnia
Pauza: Pogoń Świebodzin.
MKS Oława - Orzeł Ząbkowice Śląskie
Ilanka Rzepin - Polonia Trzebnica
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Chrobry Głogów
Twardy Świętoszów - Promień Żary
Lechia Dzierżoniów - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Orzeł Międzyrzecz - Arka Nowa Sól
Polonia/Sparta Świdnica - Czarni Witnica
Kolejka 22 - 16-17 kwietnia
Pauza: Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie.
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Polonia/Sparta Świdnica 16 kwietnia, 16:00
Czarni Witnica - Orzeł Międzyrzecz
Arka Nowa Sól - Lechia Dzierżoniów
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Twardy Świętoszów
Promień Żary - Pogoń Świebodzin
Chrobry Głogów - Ilanka Rzepin
Polonia Trzebnica - MKS Oława
Kolejka 23 - 23 kwietnia
Pauza: Ilanka Rzepin.
Polonia Trzebnica - Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Oława - Chrobry Głogów
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Promień Żary
Pogoń Świebodzin - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Twardy Świętoszów - Arka Nowa Sól
Lechia Dzierżoniów - Czarni Witnica
Orzeł Międzyrzecz - Polonia/Sparta Świdnica
Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja
Pauza: MKS Oława.
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Orzeł Międzyrzecz 30 kwietnia, 17:00
Polonia/Sparta Świdnica - Lechia Dzierżoniów
Czarni Witnica - Twardy Świętoszów
Arka Nowa Sól - Pogoń Świebodzin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Promień Żary - Ilanka Rzepin
Chrobry Głogów - Polonia Trzebnica
Kolejka 25 - 7-8 maja
Pauza: Polonia Trzebnica.
Chrobry Głogów - Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKS Oława - Promień Żary
Ilanka Rzepin - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Arka Nowa Sól
Pogoń Świebodzin - Czarni Witnica
Twardy Świętoszów - Polonia/Sparta Świdnica
Lechia Dzierżoniów - Orzeł Międzyrzecz
Kolejka 26 - 14-15 maja
Pauza: Chrobry Głogów.
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Lechia Dzierżoniów 14 maja, 17:00
Orzeł Międzyrzecz - Twardy Świętoszów
Polonia/Sparta Świdnica - Pogoń Świebodzin
Czarni Witnica - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Arka Nowa Sól - Ilanka Rzepin
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - MKS Oława
Promień Żary - Polonia Trzebnica
Kolejka 27 - 21-22 maja
Pauza: Orzeł Ząbkowice Śląskie.
Chrobry Głogów - Promień Żary
Polonia Trzebnica - Celuloza Kostrzyn nad Odrą
MKS Oława - Arka Nowa Sól
Ilanka Rzepin - Czarni Witnica
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Polonia/Sparta Świdnica
Pogoń Świebodzin - Orzeł Międzyrzecz
Twardy Świętoszów - Lechia Dzierżoniów
Kolejka 28 - 28-29 maja
Pauza: Promień Żary.
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Twardy Świętoszów 28 maja, 17:00
Lechia Dzierżoniów - Pogoń Świebodzin
Orzeł Międzyrzecz - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia/Sparta Świdnica - Ilanka Rzepin
Czarni Witnica - MKS Oława
Arka Nowa Sól - Polonia Trzebnica
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Chrobry Głogów
Kolejka 29 - 4 czerwca
Pauza: Celuloza Kostrzyn nad Odrą.
Promień Żary - Orzeł Ząbkowice Śląskie 4 czerwca, 16:00
Chrobry Głogów - Arka Nowa Sól 4 czerwca, 16:00
Polonia Trzebnica - Czarni Witnica 4 czerwca, 16:00
MKS Oława - Polonia/Sparta Świdnica 4 czerwca, 16:00
Ilanka Rzepin - Orzeł Międzyrzecz 4 czerwca, 16:00
Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Lechia Dzierżoniów 4 czerwca, 16:00
Pogoń Świebodzin - Twardy Świętoszów 4 czerwca, 16:00
Kolejka 30 - 11 czerwca
Pauza: Arka Nowa Sól.
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Pogoń Świebodzin 11 czerwca, 16:00
Twardy Świętoszów - Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie 11 czerwca, 16:00
Lechia Dzierżoniów - Ilanka Rzepin 11 czerwca, 16:00
Orzeł Międzyrzecz - MKS Oława 11 czerwca, 16:00
Polonia/Sparta Świdnica - Polonia Trzebnica 11 czerwca, 16:00
Czarni Witnica - Chrobry Głogów 11 czerwca, 16:00
Celuloza Kostrzyn nad Odrą - Promień Żary 11 czerwca, 16:00
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?