Oto imprezy sportowe:
Koszykówka
Ekstraklasa kobiet, PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów – Pszczółka Polski-Cukier AZS UMCS Lublin: hala AJP przy ul. Chopina; niedziela – 19.10.
Siatkówka
Druga liga mężczyzn, Orzeł Międzyrzecz - Wilki Wilczyn: hala na Os. Kasztelańskim; sobota - 17.00.
Futsal
Druga liga, grupa lubuska mężczyzn, Drzonkowianka Racula – AZS UZ Zielona Góra: hala UZ przy ul. Szafrana; niedziela – 17.00 / Paolo Gorzów – Madness Chocianów: hala ZSTiO przy ul. Czereśniowej; niedziela – 17.00.
Turnieje o Puchar Prezesa PZPN w rocznikach 2008 i 2009: hala CSiR przy ul. Żwirki i Wigury w Babimoście; sobota – od 10.00.
Turniej „Gramy dla Orkiestry”: hala przy SP w Przytocznej; sobota – 9.00 (rocznik 2008), 13.00 (rocznik 2006) i 17.00 (turniej 20+) oraz niedziela – 9.00 (rocznik 2010) i 13.00 (rocznik 2012).
Turniej Deszczno Cup dla rocznika 2009: hala przy ZS w Deszcznie; sobota – 10.00.
Turniej Perlik Cup w ramach Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur”: hala Gimnazjum nr 1 w Słubicach; sobota – 10.00.
Turniej Ikaa Suchomel Cup w ramach Ogólnopolskiego Programu „Piłkarski Laur”: hala SP-1 w Kostrzynie; niedziela – 10.00.
Futsal/siatkówka
Mecz Stalowcy kontra Olimpijczycy, Razem dla Orkiestry: hala I LO przy ul. Plater w Sulęcinie; niedziela – od 13.00.
Unihokej
Ekstraliga mężczyzn, Fenomen Babimost – I LO Floorball Gorzów: hala przy ul. Żwirki i Wigury; sobota - 17.00.
Lekkoatletyka
I Bieg uliczny dla maratończyka Mariusza Kompanowskiego na 5,6 km: start i meta przy ul. Myśliborskiej w Lubiszynie; sobota – 15.00.
IV bieg z cyklu Biegowe Grand Prix Gorzowa pod hasłem „Policz się z cukrzycą”; start i meta w okolicy dominanty; niedziela – 10.00.
14. Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”: start i meta w parku miejskim w Kostrzynie; niedziela – 15.00.
Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”: start i meta na placu przed SOK przy ul. Moniuszki w Sulęcinie; niedziela – 14.00.
Dart
Turniej dla WOŚP: pub Hollywood przy ul. Walczaka w Gorzowie; sobota – 18.30.
Badminton
Wielkoorkiestrowy Mini Turniej Badmintona: hala na Os. Kopernika w Sulęcinie; niedziela – 11.00.
Autocross
Zawody Autocross WOŚP 2020: tor w Lemierzycach; niedziela – 8.00.
Tenis stołowy
Pierwsza liga mężczyzn, ZKS Palmiarnia I Zielona Góra – Morliny I Ostróda: hala WOSiR-u w Drzonkowie, sobota – 16.00; GKS Gorzovia MojeBermudy.pl Gorzów – IKTS Broń Radom: hala przy ul. Jagiełły, sobota – 16.00.
Druga liga mężczyzn, AZS UZ Zielona Góra – ZKS IV Korner Drzonków: mała sala Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej, sobota – 15.00; ZKS III Nordis Zielona Góra – Odra Głoska Księginice: hala WOSiR-u w Drzonkowie, sobota – 17.00.
Otwarty turniej „Gramy bo lubimy” na rzecz WOŚP: sala SP w Olbrachtowie, niedziela – 10.00.
Golf
Winter Golf Cup – Gramy dla WOŚP: pole Zawarcie przy ul. Śląskiej w Gorzowie; sobota – 10.00.
Polub nas na fb
Polub nas na fb
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?