Lubuskie: ktoś wygrał milion złotych! Mamy zwycięski kupon!

OPRAC.: Redakcja
Gratulujemy wygranej szczęśliwcowi z Różanek! I przypominamy niektóre wygrane z przeszłości lotto/arch. gl
W Lubuskiem padła główna wygrana w zdrapce „Mega Wielka Pensja”. Lotto ujawniło, gdzie kupiono zdrapkę i zaprezentowało zwycięski kupon.

Jak informuje Lotto, główna wygrana w zdrapce padła w Różankach. To niewielka wioska w podgorzowskiej gminie Kłodawa. Szczęśliwiec wzbogacił się o 1 mln zł (1.000.000). Wygrywającą zdrapkę kupił w kolekturze przy ul. Gorzowskiej 18. A miało to miejsce 17 sierpnia.

O wsi było głośno rok temu

Różanki to wioska licząca około 1.500 mieszkańców. Domy ma tu wiele znanych w Gorzowie osób: przedsiębiorców, lekarzy, ludzi wolnych zawodów. Miejscowość jest bowiem popularną „sypialnią” Gorzowa (dojazd z miasta zajmuje autem zaledwie kilka minut).

Ostatnio było o niej głośno w zeszłym roku, gdy jej mieszkańcy skrzyknęli się, by zaprotestować przeciwko budowie biogazowni. Ludzie blokowali drogi (wojewódzką i krajową), pisali petycje, naciskali na władze. W efekcie inwestor zrezygnował z budowy biogazowni (miała przerabiać tysiące ton obornika).

Mamy szczęście do wygranych

W Lubuskiem w przeszłości padały już wysokie wygrane. I to takie, przy których 1 mln zł wypada dość „skromnie”. Np. w Zielonej Górze ktoś zgarnął ponad 23 mln zł (w 2017 r.), a w Gorzowie ponad 10 mln zł (mniejszych wygranych było kilka).
Niektóre z sum znajdziecie w galerii na naszych grafikach.

Przeczytaj także:
Szóstka w Lotto! Ktoś miał farta! Zaznaczył szóstkę i zgarnął ponad 9,3 mln zł

Nie żyje Aleksander Doba

Wideo

Dodaj ogłoszenie