Mała Zosia zaprojektowała maskotkę, która będzie sprzedawana w Ikei. Co za pomysł!

Arkadiusz Dembiński
Arkadiusz Dembiński
materiały promocyjne Ikea
Udostępnij:
Wśród nowych produktów dostępnych w Ikei znajdzie się zabawka zaprojektowana przez siedmioletnią Zosię. Nie uwierzycie, co wymyśliła!

Zabawka zaprojektowana przez Zosię z Wągrowca w Ikei

7-letnia Zosia z Wągrowca jest autorką zabawki, która znajdzie się najnowszej kolekcji sieci Ikea.

- Zaprojektowała nietypową maskotkę w kształcie jajka sadzonego, która po ściśnięciu wydaje dźwięk podobny do skwierczenia na patelni - informują przedstawiciele szwedzkiego koncerny.

ZOBACZ TAKŻE

Kiedy zabawka zaprojektowana przez wągrowczankę będzie w sklepach Ikea?

Dziewczynka wzięła udział w akcji tworzenia kolekcji o nazwie SAGOSKATT. Jak informuje Ikea była to trzecia edycja konkursu.

- Lubię patrzeć, jak moi rodzice rozbijają jajka na patelni – robią różne kształty, które są pyszne! Moja zabawka ćwiczy jogę i piłkę nożną, a teraz czyta książkę o kurczakach, aby wiedzieć jak powstała - przyznała w rozmowie z przedstawicielami Ikei młoda wągrowczanka.

Jak informują przedstawiciele Ikei produkty z nowej, limitowanej kolekcji SAGOSKATT trafią do sprzedaży od 1 października 2021 roku.

ZOBACZ TAKŻE

Ikea. Co to za marka? Gdzie najbliższy sklep?

Ikea to jedna z najbardziej znanych marek na świecie. Firma powstała w 1943 roku. - Od bycia maleńką szwedzką firmą sprzedającą produkty z katalogu wysyłkowego, IKEA stała się jedną z najbardziej znanych marek w branży wyposażenia domu na świecie. Obecnie na całym świecie mamy setki sklepów IKEA, a niedługo będzie ich jeszcze więcej - zapowiadają przedstawiciele sieci.

Najbliższy Wągrowca, stacjonarny sklep sieci mieści się w Poznaniu. Mieści się on przy ulicy Szwedzkiej.

Maskotka zaprojektowana przez Zosię z Wągrowca w Ikei. Kiedy...

"Warsaw Show 16" ostatnim sezonem Don Kasjo?

Wideo

Dodaj ogłoszenie