Wybierz region

Wybierz miasto

  Maskotka dla NORDISU

  Dobrze trafiłeś! Tutaj możesz puścić wodze fantazji i przygotować projekt maskotki dla firmy Nordis. Zostań projektantem i zgarnij finansową nagrodę - 2.500 zł!

  Poznaj bliżej firmę NORDIS www.nordis.com.pl i zaprojektuj dla niej MASKOTKĘ. Projekt maskotki możesz wykonać dowolną techniką, liczy się Twoja kreatywność. Na adres plebiscyt@gazetalubuska.pl lub za pomocą przycisku ZGŁOŚ UDZIAŁ przyślij:
  - imię i nazwisko, wiek, adres i nr tel. (do wiadomości redakcji)
  - nazwę i opis projektu (do 1.000 znaków)
  - dokumentację zdjęciową (format jpg, 300 dpi, od 1 do 8 zdjęć)
  Udział w plebiscycie mogą brać osoby, które ukończyły 9 rok życia, niepełnoletnich kandydatów do plebiscytu mogą zgłaszać tylko rodzice lub ich opiekunowie prawni.

  Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada, do godz. 23.59!
  Głosowanie za pomocą strony internetowej tzw. kliki oraz SMS-ów Premium rozpocznie się 2 grudnia o godz. 9.00 i potrwa w przypadku strony internetowej do 12 grudnia do godz. 11.59, a w przypadku SMS-ów do 23 grudnia do godz. 21.59.

  W pierwszym etapie w drodze głosowania 20 projektów, które zyskają największą sumę liczby głosów przejdą do etapu II. W etapie II to Kapituła Plebiscytu zdecyduje o zwycięskim projekcie. Zwycięzca zgarnie 2.500 zł!

  W takim razie do dzieła!

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Znasz je z filmów i seriali! Co wiesz o amerykańskim Święcie Dziękczynienia? QUIZ