Wybierz region

Wybierz miasto

  Plebiscyt MŁODA PARA

  Uwaga narzeczeni! Wspólnie z Hotelem FADO z Gorzowa przygotowaliśmy zabawę w której możecie wygrać voucher na organizację Waszego wesela o wartości 10.000 zł! Nagrodzimy Was również za II miejsce voucherem z rabatem 30% na weselne menu przyjęcia weselnego w Hotelu FADO. Za III miejsce laureaci otrzymają, dla niej: voucher na zakup lub wypożyczenie sukni ślubnej (Salon Sukien Ślubnych Srebrny Anioł z Gorzowa Wlkp.) o wartości 2000 zł oraz dla niego: voucher na zakup garnituru o wartości 1000 zł w Salonie "PROWOKATOR", który znajduje się w Galerii Handlowej Park 111. Laureaci IV miejsca wygrają voucher na uroczystą kolację w restauracji Fado o wartości 300 zł.

  Czekamy na zgłoszenia par, które zamierzają i mogą zawrzeć związek małżeński. Przynajmniej jedna osoba z pary musi mieszkać w Gorzowie lub na terenie powiatu: gorzowskiego, strzelecko-drezdeneckiego, słubickiego, sulęcińskiego, międzyrzeckiego, myśliborskiego lub choszczeńskiego.
  Na zgłoszenia czekamy do 5 czerwca, przysyłajcie je na adres plebiscyt@gazetalubuska.pl lub zgłaszajcie się za pośrednictwem strony (ZGŁOŚ UDZIAŁ). W zgłoszeniu podajcie swoje dane, adresy, numery tel. (do wiadomości redakcji) oraz zdjęcie dobrej jakości (przynajmniej jedno, a maksymalnie siedem).

  Głosować będziemy na dwa sposoby:
  - za pomocą strony internetowej tzw. "kliki" (od 25.05. godz. 09.59 do 03.06.2016 r. godz. 11.59).
  - za pomocą SMS-ów (od 25.05. godz. 09.59 do 18.06.2016 r. godz. 13.59).

  Zwycięzców poznamy podczas Targów Ślubnych, które odbędą się w Hotelu FADO w dniu 18.06.2016 r. o godz. 16.00).. Targi poprowadzi Rafał Maślak!

  Partnerem plebiscytu jest Hotel Fado – ścisłe centrum Gorzowa! Wesela do 200 osób, menu od 130zł, limuzyna gratis! Zapraszamy www.fadohotel.pl

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Photoday w zajezdni MZK w Gorzowie. Konkurs na najlepsze zdjęcie

  Photoday w zajezdni MZK w Gorzowie. Konkurs na najlepsze zdjęcie

  Wybieramy zdjęcia na wystawę tramwajową. Te, które dostaną najwięcej głosów, będą jeździły po całym Gorzowie!
  Za nami Photoday w Zajezdni MZK w Gorzowie....

  Inne plebiscyty