Prezes KKP Warta Gorzów na urodziny dostał wymarzony prezent. Jego piłkarki pokonały Unię Opole

KKP Warta Gorzów - Unia Opole
KKP Warta Gorzów - Unia Opole Alan Rogalski
Prezes KKP Warta Gorzów Marek Wysocki na urodziny dostał wymarzony prezent. Jego piłkarki pokonały w niedzielę 13 września w Wawrowie Unię Opole 3:0 w trzeciej kolejce trzeciej ligi grupy trzeciej i pozostają liderem rozgrywek.

W pierwszej połowie zawodniczki trenerki Katarzyny Piekarz przeważały i stworzyły kilka sytuacji strzeleckich, ale po żadnej z nich piłka nie wpadła do bramki opolanek. To zmieniło się po przerwie. Paulina Brzozowska najpierw wpisała się na listę strzelczyń po uderzeniu z rzutu wolnego, a następnie z dystansu. Potem po dośrodkowaniu z wolnego trafiła Marta Kamińska, a później w sytuacji sam na sam Anna Okulewicz przelobowała bramkarkę. Tak po raz trzeci w tym sezonie beniaminek triumfował.

Trwa głosowanie...

Kto awansuje do drugiej ligi?

Trzecia liga grupa trzecia

Oto wyniki pozostałych meczów: TKKF Stilon Gorzów – LKS Błotnica Strzelecka 3:0. MUKS PS Kostrzyn – Ślęza Wrocław 0:0, KKP Warta Gorzów – Unia Opole 4:0, Czarni II Sosnowiec – Promień Żary 6:0. Polonia Świdnica – KKS Zabrze 2:3. Mecz Polonia Prószków – Jaskółki Chorzów został przełożony.

W tabeli prowadzi KKP Warta przed TKKF Stilonem. Oba gorzowskie kluby zdobyły komplet punktów. Promień jest czwarty, mając sześć "oczek", a MUKS PS - szósty, z czterema punktami.

Czwarta liga lubusko-zachodniopomorska

Oto wyniki pierwszej kolejki: Vielgovia Szczecin - Olimpia II Szczecin 0:5. W drugiej serii Olimpia II zagra z Budowlanymi Lubsko, a Czarni Żagań 1957 z Vielgovią. Oba te starcia zostaną rozegrane 20 bm.

Centralna Liga Juniorek do 17 lat, grupa północna

Oto wyniki drugiej kolejki: Sportowa Czwórka Radom – TKKF Stilon Gorzów 4:1, Olimpia Szczecin – Włókniarz Białystok 8:0, Medyk Konin – Pogoń Gościniec nad Wisłą Tczew 3:0, Praga Warszawa – AS Stomil Olsztyn 1:0, AP Lotos Gdańsk – Ząbkovia Ząbki 5:1.

TKKF z zerowym dorobkiem punktowym jest przedostatni w tabeli.