Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki ma dziś ważną rocznicę. Ile to już lat, panie prezydencie?

OPRAC.: red.
Siedem lat temu Jacek Wójcicki został oficjalnie zaprzysiężony na prezydenta Gorzowa. Jak oceniacie jego pracę na rzecz miasta?
Siedem lat temu Jacek Wójcicki został oficjalnie zaprzysiężony na prezydenta Gorzowa. Jak oceniacie jego pracę na rzecz miasta? archiwum GL
Udostępnij:
1 grudnia to ważna data w kalendarzu prezydenta Gorzowa Jacka Wójcickiego. Bo właśnie 1 grudnia, w 2014 r., został oficjalnie zaprzysiężony na prezydenta Gorzowa.

Tak pisaliśmy o tym dniu siedem lat temu:

"Pierwsza sesja nowej Rady Miasta Gorzowa zaczęła się o 13.00. Była naprawdę wyjątkowa: na obrady - poza urzędnikami - przyszło tylu mieszkańców, że... zabrakło krzeseł. Ludzie stali nawet przed salą sesyjną, byle tylko popatrzeć, jak najpierw ślubują nowi radni, a po nich nowy prezydent: Jacek Wójcicki. W pierwszej oficjalnej przemowie obiecał, że odda miasto mieszkańcom. Mówił o prawie do wglądu w umowy, dokumenty, przypominał o prawie do kontrolowania urzędników i ich poczynań. Określił, że on
i magistrat będą po to, by realizację tych praw umożliwić i służyć obywatelom."

.

Z okazji rocznicy prezentujemy Wam niewielki zbiór zdjęć (z potężnej kolekcji!), które wykonaliśmy w czasie prezydentury Jacka Wójcickiego. I jednocześnie pytamy: jak po siedmiu latach oceniacie pracę prezydenta Wójcickiego? Czy spełnił swoje obietnice? Zrealizował to, co obiecał?

ROWEREM PO GORZOWIE

TAK KIEDYŚ WYGLĄDAŁO NASZE MIASTO

ZOBACZ TAKŻE:

Wideo

Dodaj ogłoszenie