Słowianka w Gorzowie: ktoś załatwił się do basenu. Przez to będzie zamknięty przynajmniej do 5 marca

Sandra Soczewa
Sandra Soczewa
... ktoś załatwił się do basenu. Jarosław Miłkowski
Informację o zamknięciu Słowianki w Gorzowie otrzymaliśmy od naszego Czytelnika. Jak nas poinformował... ktoś załatwił się do basenu. To nie pierwsza taka sytuacja.

Rzecz może wydawać się niemożliwa i nieprawdopodobna. A jednak. Basen gorzowskiej Słowianki będzie zamknięty przynajmniej do piątku (5 marca), ponieważ ktoś, zamiast załatwić się w toalecie, załatwił się w basenie.

Informację o fekaliach w basenie, jaką otrzymaliśmy od Czytelnika, potwierdza Karina Przybylska, rzeczniczka Słowianki. Sprawy szczególnie komentować nie chce - co wydaje się zrozumiałe.

- Takie incydenty zdarzają się, ale nie jest to nagminne. Zaznaczę też, że do takich sytuacjach dochodzi nie tylko na naszych basenach - mówi Karina Przybylska.

WIDEO: Trwa rewitalizacja Parku Róż w Gorzowie

Jednak "takie incydenty" są naprawdę kłopotliwe. Sprawiają, że basen musi zostać zamknięty.
- W takich sytuacjach wdrażamy wszelkie niezbędne procedury, a o sprawie informowany jest sanepid - mówi nam Karina Przybylska.

Zazwyczaj jest tak, że gdy "z tego" powodu basen zostaje zamknięty, udaje się go ponownie otworzyć dla klientów już na następny dzień. Tym razem jednak tak nie będzie. Gorzowski sanepid przekazał Słowiance informację, kiedy można spodziewać się wyników badań. Efekt? Basen będzie czynny najprędzej w piątek po południu.

Wideo

Dodaj ogłoszenie