Tak mieszka Bartosz Zmarzlik. Zobaczcie dom i ogród naszego mistrza niedaleko Gorzowa. Tutaj wypoczywa i ładuje baterie

OPRAC.: red.
Bartosz Zmarzlik przyznaje, że ogrodem zajmuje się głównie on, bo to lubi. Domem bardziej się zajmuje się jego ukochana Sandra. Zdjęcia w ogrodzie były robione przy okazji wizyty prezydenta Andrzeja Dudy u mistrza Bartosza Zmarzlika
Bartosz Zmarzlik przyznaje, że ogrodem zajmuje się głównie on, bo to lubi. Domem bardziej się zajmuje się jego ukochana Sandra. Zdjęcia w ogrodzie były robione przy okazji wizyty prezydenta Andrzeja Dudy u mistrza Bartosza Zmarzlika Alan Rogalski
Udostępnij:
Zobaczcie dom i ogród Bartosza Zmarzlika. Tak mieszka nasz mistrz. Tutaj spędza czas z bliskimi i ładuje baterie po startach. Jego posiadłość jest niedaleko Gorzowa: w Kinicach.

Dom, jak mówi mistrz Bartosz Zmarzlik, stoi dokładnie na murawie mini toru żużlowego, który tu był kiedyś. I właśnie na tym mini torze mistrz wraz z bratem stawiał pierwsze kroki.

Dom jest dość duży. Mieszka w nim razem z rodziną. Jak mówi, dom urządzała ukochana, ale jest w nim też ręka mamy sportowca, która również bardzo lubi tworzyć.

Ogromny ogród, to już oczko w głowie samego B. Zmarzlika. Gdy ma czas, zajmuje się rabatami, karmi kaczki. - W ogrodzie jest jedno z naszych, moim i Sandry, ulubionych miejsc. To jest nasz stawik. Stworzył go mój dziadziuś. Bo też dzięki niemu oraz rodzicom mam tutaj swoje miejsce i swój azyl - mówi Bartosz Zmarzlik ze Stali Gorzów.

Mistrz przyznaje, że nie wyobraża sobie mieszkania w innym miejscu. Tu, jak mówi, ma słońce, drzewa jezioro. Nic więcej nie potrzebuje. A gdy chce iść na trening, to wsiada na motor lub rower i już może go rozpoczynać. A i do miasta, jeśli coś z niego potrzebuje, ma blisko.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Będzie 14. emerytura. Kiedy wypłata?

Wideo

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie