Taki Gorzów mamy w pamięci i w sercach. Zobaczcie niezwykłe zdjęcia sprzed lat

red.
Tak kiedyś wyglądał Gorzów. Tak się zmieniał. Tak się w nim żyło i odpoczywało. Poznajecie wszystkie miejsca i inwestycje?
Tak kiedyś wyglądał Gorzów. Tak się zmieniał. Tak się w nim żyło i odpoczywało. Poznajecie wszystkie miejsca i inwestycje? archiwum GL/archiwum SP17/fot. Czytelników
Udostępnij:
Trochę przaśny, trochę szary, ale... co z tego? Gorzów sprzed lat cały czas wielu z nas nosi w pamięci i w sercach. Zapraszamy w niezwykłą podróż w przeszłość!

Gorzów zmienia się szybko. Tak, wiemy, że nie wszystkie zmiany podobają się wszystkim gorzowianom, ale nie da się zaprzeczyć, że gdyby ktoś odwiedził miasto pod koniec lat 90., a potem przyjechał do nas po 20 latach, mógłby być zaskoczony skalą zmian.

W naszej galerii zebraliśmy wiele takich przemian. Znajdziecie tutaj obraz miasta kilkunastu a nawet sprzed ponad 20 lat: z działającym kinem Słońce, Kopernikiem, z pływakami w basenie w łaźni, z dawnym amfiteatrem, z odkrytym basenem stilonowskim i jeszcze kilkoma „kwiatkami”. Zobaczycie też, jak powstawały nowe ulice, budynki i jak… niektóre budynki znikały (nieodżałowany Wał Okrężny…).

Jedno jest pewne: będzie to ciekawa podróż w przeszłość Gorzowa (i dalszą, i bliższą). Rozpoznacie wszystkie miejsca, zakątki i lokalizacje?

TAK WYGLĄDAŁO KIEDYŚ NASZE MIASTO

ZOBACZ TAKŻE:

Wideo

Dodaj ogłoszenie