Takiego Gorzowa nie widzieliście! Miasto dosłownie składa się na pół. Jak w "Incepcji"

OPRAC.: red.
Kadry z Incepcji? Nie, to Gorzów. Niesamowite  ujęcia autorstwa Czytelnika
Kadry z Incepcji? Nie, to Gorzów. Niesamowite ujęcia autorstwa Czytelnika Maciej Pietrowski
Udostępnij:
Niesamowite - takie są zdjęcia Gorzowa, które wykonał Maciej Pietrowski. Nasz Czytelnik sprawił, że Gorzów poskładał się na pół. Inaczej nie umiemy tego opisać. Sami zobaczcie!

O Macieju Pietrowskim pisaliśmy już wiele razy. Jest nie tylko operatorem drona i miłośnikiem podniebnej fotografii, ale też miłośnikiem... Gorzowa. Bo pięknie fotografuje nasze miasto.

Kamera 360 robi robotę

Wcześniej prezentowaliśmy jego film o Gorzowie, w którym dzień idealnie mieszał się z nocą (składał się z ponad 3.300 zdjęć!). Tamte nagranie obejrzało kilkanaście tysięcy osób!
Później pokazaliśmy film wykonany za pomocą kamery, która nagrywa świat w 360 stopniach, co pozwala zamieniać fragmenty miasta w samoistne planety i zaginać horyzont. Nagrania zajęły panu Maciejowi w sumie dwa dni (trzeba było upolować słoneczne chwile), a kolejne dwa dni pochłonął montaż.

Tego jeszcze nie było!

Dziś pokazujemy Wam ujęcia z najnowszego filmu: gdzie pan Maciej zagina dowolne miejsca w Gorzowie, a ziemia staje się niebem. Inaczej nie umiemy tego opisać. Film można w całości zobaczyć na naszym facebookowym profilu Gorzów Wielkopolski Nasze Miasto. Zapewniamy: warto! Kliknijcie TUTAJ

PLANETA GORZÓW ZAPRASZA!

Nasze ulubione fragmenty? Chyba te z Kozaczą Górą, ze stawem w Parku Wiosny Ludów i z… torowiskiem na ul. Walczaka. A Wasze?

ZOBACZ TAKŻE:

Wideo

Dodaj ogłoszenie