Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 8 i Senatu z okręgu nr 21

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Listy kandydatów do Sejmu i Senatu 2019 są oficjalnie znane, ale czy miałeś okazję przyjrzeć im się na spokojnie? Sprawdź, na jakich kandydatów możesz głosować 13.10, jeśli miejsce Twojego zamieszkania to obszary powiatów: gorzowski, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki, słubicki, sulęciński oraz miasta na prawach powiatu: Gorzów Wielkopolski. Koniecznie weź udział w wyborach, które odbędą się w niedzielę 13 października. Przyjrzyj się uważnie kandydatom i zdecyduj, kto z nich zasługuje na Twój głos. Poniżej znajdziesz pełne zestawienie kandydatów do Sejmu w okręgu nr 8 oraz kandydatów do Senatu w okręgu nr 21. Sprawdzisz tu imiona i nazwiska kandydatów oraz dowiesz się, jaki obecnie wykonują zawód.

Do ciebie należy decyzja, na kogo zagłosujesz. Idź na wybory 13 października.

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 8.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 8.
Granice tego okręgu to województwo lubuskie

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Fedak Jolanta Beata, Zielona Góra, politolog
  2. Świrepo Jan, Strzelce Krajeńskie, inżynier mechanik
  3. Groc Artur Dariusz, Stare Biskupice, producent telewizyjny
  4. Król Roman Stanisław, Kłodawa, pedagog
  5. Haręźlak Wioleta Elżbieta, Zielona Góra, nauczyciel
  6. Tomczyszyn Stanisław, Chotków, nauczyciel
  7. Plewa Zofia Teresa, Międzyrzecz, technik rolnik
  8. Kaczmarek Jarosław Józef, Trzciel, zootechnik
  9. Kołodziej Zbigniew Jan, Rozłogi, rolnik
  10. Czerepko Iwona Agnieszka, Gubin, pielęgniarka
  11. Chinalska Anna, Osiecznica, nauczyciel
  12. Dębicka Anna Wiesława, Gorzów Wielkopolski, choreograf
  13. Kumor-Pilarczyk Izabela Ewa, Żary, menadżer
  14. Halasz Marek, Strzelce Krajeńskie, przedstawiciel władz samorządowych
  15. Kulczyński Sławomir, Białków, ekonomista
  16. Olejniczak Mirosław Wojciech, Nowa Sól, nauczyciel
  17. Wróblewski Dariusz Jerzy, Kargowa, nauczyciel
  18. Gembara Andrzej Janusz, Zielona Góra, ekonomista
  19. Sołtys Antoni Józef, Kostrzyn nad Odrą, ekonomista
  20. Starosta Waldemar Henryk, Radzyń, technolog żywności
  21. Szumna Wanda Elżbieta, Gorzów Wielkopolski, doradca zawodowy
  22. Komar Anna Sylwia, Stary Staw, filolog
  23. Bryszewska Krystyna, Łochowice, nauczyciel
  24. Mejza Łukasz, Łagów, przedsiębiorca

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Ast Marek, Wschowa, radca prawny
  2. Dajczak Władysław, Strzelce Krajeńskie, wyższy urzędnik państwowy
  3. Materna Jerzy Marian, Zielona Góra, inżynier budownictwa ogólnego
  4. Płonka Elżbieta Teresa, Gorzów Wielkopolski, lekarz medycyny rodzinnej
  5. Kurzępa Jacek Sławomir, Krosno Odrzańskie, nauczyciel akademicki
  6. Iwan Stanisław Antoni, Zielona Góra, inżynier elektryk
  7. Wieczorek Andrzej Leszek, Nowa Sól, fotograf
  8. Gancarz Ewa Danuta, Szprotawa, nauczyciel
  9. Barczak Piotr, Zielona Góra, dyrektor generalny
  10. Gośniowska-Kola Małgorzata Barbara, Przyczyna Górna, dyrektor finansowy
  11. Werstler-Wojtaszek Joanna Magdalena, Żary, przedstawiciel władzy samorządowej
  12. Molicka Anita Agnieszka, Świebodzin, pracownik samorządu powiatowego
  13. Rafalski Tomasz Rafał, Gorzów Wielkopolski, politolog
  14. Trzpis Gabriela Marianna, Sulęcin, przedstawiciel władzy samorządowej
  15. Porwich Jarosław, Gorzów Wielkopolski, specjalista administracji publicznej
  16. Grabarek Grzegorz, Nowa Wieś, technik rolnictwa
  17. Szułcik Alicja, Kargowa, księgowa
  18. Jaszcz Mieczysław, Kostrzyn nad Odrą, mechanik
  19. Ronowicz Bożena, Zielona Góra, nauczyciel
  20. Górska Anna, Słubice, ekonomista
  21. Kujtkowska Marzanna Nina, Zielona Góra, nauczyciel
  22. Słomińska Urszula Kazimiera, Żagań, kierownik instytucji opieki nad dziećmi
  23. Czerniawski Krzysztof Władysław, Lubsko, nauczyciel historii
  24. Pieńkowski Sebastian, Gorzów Wielkopolski, inżynier ochrony środowiska

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Kucharska-Dziedzic Anita Agnieszka, Zielona Góra, nauczycielka akademicka-nauki humanistyczne
  2. Wontor Bogusław Tadeusz, Sulechów, ekonomista
  3. Ruszkowska Adrianna, Zielona Góra, psycholog
  4. Stojanowski Artur, Pyrzany, inżynier
  5. Gargul Anna, Czerna, filolog klasyczny
  6. Starszak Wojciech Kazimierz, Sulechów, zegarmistrz
  7. Och Ewa Maria, Kostrzyn nad Odrą, technik rolnik
  8. Łysiak Bernard Krzysztof, Słubice, prawnik
  9. Buzarewicz-Kowal Irena, Międzyrzecz, filolog
  10. Hałabura Damian Karol, Żary, socjolog
  11. Raksa Iwona Marzena, Drezdenko, chemik
  12. Włodek Waldemar Jacek, Nowy Świat, stolarz meblowy
  13. Bąk Monika, Wschowa, przedsiębiorca
  14. Rożek Eugeniusz, Gorzów Wielkopolski, technik budowlany
  15. Szkudlarek Julita Monika, Kostrzyn nad Odrą, socjolog
  16. Walczak Tomasz, Drezdenko, pedagog teatru
  17. Żegilewicz - Zawadzka Katarzyna Magdalena, Gorzów Wielkopolski, ekonomista
  18. Wita Paweł, Sulechów, pracownik biurowy
  19. Komajda Natalia Roksana, Bezrzecze, kelnerka
  20. Sokołowski Leszek, Gorzów Wielkopolski, nauczyciel
  21. Grande Julieta, Gorzów Wielkopolski, socjoterapeuta
  22. Wiśniewski Wacław Andrzej, Gorzów Wielkopolski, rolnik
  23. Drubkowska Monika, Gorzów Wielkopolski, socjolog
  24. Szmytkowski Michał Paweł, Gorzów Wielkopolski, ratownik medyczny

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Kamiński Krystian Patryk, Zielona Góra, przedsiębiorca
  2. Pachnik-Łodzińska Beata Zofia, Zielona Góra, doradca podatkowy
  3. Sygutowski Marcin, Brzeźnica, technik budownictwa
  4. Szymański Piotr Jan, Rzepin, logistyk
  5. Paluch Michał Marcin, Jabłoniec, rolnik
  6. Kamrad Paweł, Gorzów Wielkopolski, fotograf
  7. Banyś Marek, Lipki Wielkie, elektromonter
  8. Srebniak-Buszewska Marta Maria, Siedlisko, socjolog
  9. Borkowski Rafał Jan, Świebodzin, ekonomista
  10. Waszczuk Karol Stanisław, Krosno Odrzańskie, ekonomista
  11. Rutkowski Grzegorz Dariusz, Łagów, przedsiębiorca
  12. Cantemir Urszula Teresa, Zielona Góra, przedsiębiorca
  13. Wasylciów Piotr Kazimierz, Kożuchów, nauczyciel
  14. Ladra Karolina Maria, Głogów, psycholog
  15. Masternak Agnieszka Janina, Zielona Góra, politolog
  16. Kieszewicz Krzysztof Dominik, Torzym, magister sztuki
  17. Karowska Danuta Irena, Nowa Sól, emeryt
  18. Kosicka-Dombek Anna Agnieszka, Zielona Góra, księgowa
  19. Domaradzki Andrzej, Bieniów, logistyk
  20. Kopacka Emilia Małgorzata, Głogów, pracownik biurowy
  21. Kościelny Maciej, Modrzyca, operator CNC
  22. Piątkowska Karolina, Gorzów Wielkopolski, sprzedawca
  23. Jabłoński Henryk, Wiechlice, ekonomista
  24. Łopatowski Krzysztof Michał, Różanki, adwokat

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Aniśko Tomasz Witold, Ośno Lubuskie, architekt krajobrazu
  2. Sługocki Waldemar Jan, Zielona Góra, nauczyciel akademicki
  3. Sibińska Krystyna Mieczysława, Chwalęcice, poseł
  4. Osos Katarzyna, Łagów, radca prawny
  5. Wierchowicz Jerzy, Gorzów Wielkopolski, adwokat
  6. Kucharski Tomasz Bogusław, Gorzów Wielkopolski, pracownik samorządowy
  7. Jabłoński Marcin Artur, Słubice, menadżer
  8. Pahl Witold, Chwalęcice, radca prawny
  9. Potęga Grzegorz Michał, Niedoradz, przedsiębiorca
  10. Brodzińska Cecylia, Wiechlice, nauczyciel
  11. Napiórkowski Olaf Krzysztof, Żary, pracownik samorządowy
  12. Magdziarek Krystyna Maria, Zielona Góra, nauczyciel
  13. Sujak Radosław Zenon, Krosno Odrzańskie, animator kultury
  14. Wdowiak Agata Małgorzata, Torzym, pracownik samorządowy
  15. Kola Krzysztof Stanisław, Wschowa, radca prawny
  16. Jągowska Alina Wanda, Babimost, biolog
  17. Kowalski Piotr Stanisław, Żagań, manager
  18. Malinowska Danuta Teresa, Sulęcin, nauczyciel
  19. Brodzikowski Miłosz Mateusz, Sulechów, dyrektor
  20. Pabierowski Marcin Bogusław, Zielona Góra, przedsiębiorca
  21. Kraśny Marek Mirosław, Wschowa, inżynier budownictwa
  22. Kozak Elżbieta, Świebodzin, manager
  23. Kaniewska Jolanta Teresa, Kożuchów, pielęgniarka
  24. Zaborowski Bogusław Michał, Przytoczna, lekarz weterynarz

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 21.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 21.
Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • gorzowski,
  • międzyrzecki,
  • strzelecko-drezdenecki,
  • słubicki,
  • sulęciński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Gorzów Wielkopolski.

Komarnicki Władysław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: senator

Maksymowicz Janusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MAKSYMOWICZ

  • Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: nauczyciel

Surmacz Marek Tomasz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: wyższy urzędnik państwowy

Synowiec Anna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SYNOWIEC

  • Miejsce zamieszkania: Gorzów Wielkopolski
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: adwokat

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Materiał oryginalny: Wybory Parlamentarne 13.10.2019 – Kandydaci do Sejmu z okręgu nr 8 i Senatu z okręgu nr 21 - Gorzów Wielkopolski Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3