(© 123 RF)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

22 lokale (głównie przy al. 11 Listopada, ul. Gwiaździstej i ul. Słonecznej) są „do wzięcia” za remont. Jednak to oferta dla wybranych.

Jak podkreślają urzędnicy, o_umowę najmu w zamian za wykonanie napraw, przeróbek, mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na 2015 r. Muszą one wykonać wskazane prace, za które jednak miasto nie zwróci im pieniędzy. Lista lokali jest na stronie miasta: www.gorzow.pl. Jest tam również dokładny opis prac, jakich wymaga urząd. Te same informacje znajdziecie w wydziale spraw społecznych przy ul. Teatralnej 26 (pokój 11) oraz pod numerem telefonu: 95 735 57 56.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!