Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJamajka

Gorzów Wielkopolski

Przedświąteczny klimat już czuć

2011-12-03 11:59:36

Początek grudnia, a już sklepy bombardują nas promocjami, okazjami i gazetkami z masą pomysłów na prezenty. Obwieszone ozdobami i świecidełkami zwiastują nam święta. Niby jeszcze trochę czasu do Świąt Bożego Narodzenia, ale nigdy nie przeszkadzało mi specjalnie to, że tak szybko ten świąteczny klimat się wprowadza. Komercja, powiecie - a pewnie, ale czy nie przyjemniej robić zakupy słuchając świątecznych przebojów? Np. Last Christmas WHAM'u - od zawsze uwielbiam słuchać ten kawałek, który zapewne wielu z Was uważa za tandetny, prehistoryczny itp. Od lat kojarzy mi się on ze świętami z czasów, gdy byłam nastolatką - piękne, beztroskie lata :).
Lada chwila zabłysną ozdoby na ulicach. Czy nie przyjemniej się spaceruje po mieście oświetlonym świątecznymi lampkami? Mnie się zdecydowanie podoba miasto przystrojone, a nie takie codzienne, szare. I nie przeszkadza mi nawet to, że te nasze gorzowskie ozdoby nie są najpiękniejsze na świecie, delikatnie mówiąc ;). I nie mam nic przeciwko wcześniejszym świątecznym wystawom, przeciwko świątecznemu klimatowi :). Czasami odnoszę wrażenie, że radość nam się udziela, jest mniej agresji, nerwów, więcej uśmiechu...czy może tak mi się tylko wydaje? ;)) 

Jesteś na profilu Jamajka - stronie mieszkańca miasta Gorzów Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj