Dodaj zdjęcie profilowe

avatarJamajka

Gorzów Wielkopolski

Trawnik dla muzyków w Parku Róż

2014-04-05 22:06:59

Zapożyczyłam tytuł z wydarzenia na facebooku, bo jest idealny :).


W sobotę grupa społeczników zebrała się w parku Wiosny Ludów wokół orkiestry, by upiększyć muzykom trawnik. A było co upiększać, bo był wydeptany, zasypany gałęziami, kamykami i ogólnie brudny. Po dwóch godzinach pracy całkiem sporego grona osób, którym chce się chcieć coś zmienić w naszym mieście - muzycy grają na oczyszczonym, skopanym, zagrabionym i obsianym skwerku. Brawo!


I my poszłyśmy by towarzyszyć tym działaniom. I na następne też się piszemy.
Co prawda najbrudniejszych ławek nie zdążyłyśmy umyć, jak planowałyśmy, ale dzieci oczyściły poręcze przy schodkach oraz jedną ławkę. Myły też muzyków stroje, znosiły gałązki, podlewały, siały trawę i ogólnie pomagały, jak na swój wiek - bardzo fajnie :).


Wszystkim obecnym dziękuję za mile spędzony czas. Efekt końcowy już jest niezły, a będzie kompletny, gdy z zasianych ziarenek wyrośnie trawa. Jutro pójdę zerknąć, czy piękne drzewko dzisiaj zasadzone ma się dobrze :).


Więcej zdjęć:


http://www.mmgorzow.pl/fotogaleria/trawnik-dla-muzykow-w-parku-roz-2


http://www.mmgorzow.pl/fotogaleria/trawnik-dla-muzykow-w-parku-roz-3 

Jesteś na profilu Jamajka - stronie mieszkańca miasta Gorzów Wielkopolski. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.