Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu nowomiejskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4
Oto oficjalne wyniki wyborów do rady powiatu nowomiejskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, które opublikowała PKW. Dowiedz się, jak głosowano w Twoim regionie. Poniżej publikujemy szczegółowe dane.
Wyniki wyborów do rady powiatu nowomiejskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SKOLMOWSKI Eugeniusz Ludwik: pozycja 1 : 4,18% (735 głosów)
- PISARSKI Wiesław Antoni: pozycja 2 : 4,18% (735 głosów)
- KONDEJA Jadwiga: pozycja 3 : 4,18% (735 głosów)
- JANOWSKA Halina Wiesława: pozycja 4 : 4,18% (735 głosów)
- ZĄBKIEWICZ Natalia: pozycja 5 : 4,18% (735 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ZDANOWSKI Daniel Adrian: pozycja 1 : 4,45% (782 głosów)
- WIECHOWSKA Izabela Anna: pozycja 2 : 4,45% (782 głosów)
- DEMBEK Dawid: pozycja 3 : 4,45% (782 głosów)
- KOWALSKA Beata: pozycja 4 : 4,45% (782 głosów)
- FILICH Jonata: pozycja 5 : 4,45% (782 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA 2050 DLA WARMII DLA MAZUR:
- HABANDT Agnieszka Anita: pozycja 1 : 0,89% (156 głosów)
- CZAJKA Waldemar: pozycja 2 : 0,89% (156 głosów)
- GRABOWSKA Justyna Anna: pozycja 3 : 0,89% (156 głosów)
- WITKOWSKI Przemysław: pozycja 4 : 0,89% (156 głosów)
- SUSZYŃSKA Elżbieta: pozycja 5 : 0,89% (156 głosów)
- MIECZYŃSKI Andrzej Adam: pozycja 6 : 0,89% (156 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:
- WIŚNIEWSKI Kazimierz Zygmunt: pozycja 1 : 5,51% (969 głosów)
- CZAJKA Stanisław Andrzej: pozycja 2 : 5,51% (969 głosów)
- SUWIŃSKA Justyna Ewa: pozycja 3 : 5,51% (969 głosów)
- OSTROWSKA Joanna Maria: pozycja 4 : 5,51% (969 głosów)
- DĄBROWSKA Kamila: pozycja 5 : 5,51% (969 głosów)
- CZAPLIŃSKI Jerzy Piotr: pozycja 6 : 5,51% (969 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU NOWOMIEJSKIEGO:
- ROMANOWSKI Marek Jan: pozycja 1 : 3,08% (541 głosów)
- KREFT Tomasz Władysław: pozycja 2 : 3,08% (541 głosów)
- MAJAS Przemysław Eugeniusz: pozycja 3 : 3,08% (541 głosów)
- ROSA Agnieszka: pozycja 4 : 3,08% (541 głosów)
- GOERKE Dominika: pozycja 5 : 3,08% (541 głosów)
- TUDEK Urszula Lidia: pozycja 6 : 3,08% (541 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu nowomiejskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ZĄBKIEWICZ Marek: pozycja 1 : 5,55% (2 751 głosów)
- LEWICKA Anna: pozycja 2 : 5,55% (2 751 głosów)
- MARKUSZEWSKA Irena: pozycja 3 : 5,55% (2 751 głosów)
- ROCHEWICZ Jan: pozycja 4 : 5,55% (2 751 głosów)
- STASZYŃSKA Danuta Ewa: pozycja 5 : 5,55% (2 751 głosów)
- FALKOWSKI Dariusz Kazimierz: pozycja 6 : 5,55% (2 751 głosów)
- LICZNERSKA Bożena: pozycja 7 : 5,55% (2 751 głosów)
- ŻURALSKI Edward: pozycja 8 : 5,55% (2 751 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- DEMBIŃSKI Tomasz: pozycja 1 : 1,51% (749 głosów)
- BLANK-ROGOWSKA Kamila Honorata: pozycja 2 : 1,51% (749 głosów)
- KONICZ Sylwia Maria: pozycja 3 : 1,51% (749 głosów)
- LEWICKA Justyna Brygida: pozycja 4 : 1,51% (749 głosów)
- BUKO Marek: pozycja 5 : 1,51% (749 głosów)
- SOŁOBODOWSKI Dariusz: pozycja 6 : 1,51% (749 głosów)
- HINC Wiktor Klaudiusz: pozycja 7 : 1,51% (749 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA 2050 DLA WARMII DLA MAZUR:
- EWERTOWSKA Urszula Teresa: pozycja 1 : 2,23% (1 107 głosów)
- ROSZKOWSKI Jarosław: pozycja 2 : 2,23% (1 107 głosów)
- BURKIEWICZ Anna: pozycja 3 : 2,23% (1 107 głosów)
- MUZALEWSKI Marek Stanisław: pozycja 4 : 2,23% (1 107 głosów)
- SOCHA Paweł: pozycja 5 : 2,23% (1 107 głosów)
- BURZYŃSKA Maria Elżbieta: pozycja 6 : 2,23% (1 107 głosów)
- JARZĘBOWSKI Marek Łukasz: pozycja 7 : 2,23% (1 107 głosów)
- SUCHOCKI Witold: pozycja 8 : 2,23% (1 107 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:
- KOZŁOWSKI Wojciech: pozycja 1 : 1,98% (983 głosów)
- GALIŃSKI Mirosław Kazimierz: pozycja 2 : 1,98% (983 głosów)
- ZABOROWSKA Bożena Teresa: pozycja 3 : 1,98% (983 głosów)
- ROGOZIŃSKI Henryk Stanisław: pozycja 4 : 1,98% (983 głosów)
- PAWŁOWSKA Dorota Weronika: pozycja 5 : 1,98% (983 głosów)
- KREZYMON Agnieszka Marta: pozycja 6 : 1,98% (983 głosów)
- PRZYBOROWSKI Zdzisław: pozycja 7 : 1,98% (983 głosów)
- AUDA Jacek: pozycja 8 : 1,98% (983 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU NOWOMIEJSKIEGO:
- JASIŃSKI Rafał Bartosz: pozycja 1 : 1,61% (798 głosów)
- PASZCZYŃSKA Ewa Barbara: pozycja 2 : 1,61% (798 głosów)
- TESMER Rafał Adam: pozycja 3 : 1,61% (798 głosów)
- KAMIŃSKA Krystyna: pozycja 4 : 1,61% (798 głosów)
- BUKOWSKI Dariusz Kazimierz: pozycja 5 : 1,61% (798 głosów)
- GRASZEK Tadeusz: pozycja 6 : 1,61% (798 głosów)
- ZAREMBA Martyna Renata: pozycja 7 : 1,61% (798 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu nowomiejskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SARGALSKI Leszek Jan: pozycja 1 : 6,35% (781 głosów)
- CHERKOWSKI Paweł: pozycja 2 : 6,35% (781 głosów)
- GROSZEWSKA Emilia Teresa: pozycja 3 : 6,35% (781 głosów)
- KOTŁOWSKA Jolanta: pozycja 4 : 6,35% (781 głosów)
- TRUSZCZYŃSKA Agnieszka Agata: pozycja 5 : 6,35% (781 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PETERLEJTNER Ryszard Leon: pozycja 1 : 2,6% (319 głosów)
- REZMER Sabina Magdalena: pozycja 2 : 2,6% (319 głosów)
- PIJACZYŃSKA Anna: pozycja 3 : 2,6% (319 głosów)
- WARTACZ Halina: pozycja 4 : 2,6% (319 głosów)
- ŁAWICKI Jacek Dariusz: pozycja 5 : 2,6% (319 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA 2050 DLA WARMII DLA MAZUR:
- ANDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz: pozycja 1 : 4,5% (553 głosów)
- GRZYWACZ Anita Aneta: pozycja 2 : 4,5% (553 głosów)
- DOMŻALSKI Patryk Henryk: pozycja 3 : 4,5% (553 głosów)
- BEDNARCZYK Agnieszka: pozycja 4 : 4,5% (553 głosów)
- SPLITT Dariusz: pozycja 5 : 4,5% (553 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:
- BULIŃSKI Marcin: pozycja 1 : 4,33% (532 głosów)
- GRZYWACZ Barbara Marta: pozycja 2 : 4,33% (532 głosów)
- ARENTOWICZ Marek: pozycja 3 : 4,33% (532 głosów)
- LENCKOWSKA Anna Ludwika: pozycja 4 : 4,33% (532 głosów)
- JAROŃSKI Karol Mirosław: pozycja 5 : 4,33% (532 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU NOWOMIEJSKIEGO:
- CZAPLIŃSKI Jan Zbigniew: pozycja 1 : 3,7% (455 głosów)
- WOLFF Barbara: pozycja 2 : 3,7% (455 głosów)
- ZIEMECKA Wiktoria: pozycja 3 : 3,7% (455 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu nowomiejskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- GODZIŃSKI Damian Jan: pozycja 1 : 4,62% (1 139 głosów)
- GRAJEK Zbysław Krzysztof: pozycja 2 : 4,62% (1 139 głosów)
- KAPITULSKA Krystyna Maria: pozycja 3 : 4,62% (1 139 głosów)
- UMIŃSKA Diana Jadwiga: pozycja 4 : 4,62% (1 139 głosów)
- PSIUK-DĄBROWSKA Krystyna Bożena: pozycja 5 : 4,62% (1 139 głosów)
- DOMŻALSKI Andrzej: pozycja 6 : 4,62% (1 139 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MROZIŃSKA Iwona: pozycja 1 : 6,03% (1 488 głosów)
- KORECKI Andrzej Ignacy: pozycja 2 : 6,03% (1 488 głosów)
- OLĘCKA Katarzyna Justyna: pozycja 3 : 6,03% (1 488 głosów)
- DĄBROWSKA Bożena: pozycja 4 : 6,03% (1 488 głosów)
- CIEPLAK Daniel: pozycja 5 : 6,03% (1 488 głosów)
- ŚWIEŻYK Albert: pozycja 6 : 6,03% (1 488 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA 2050 DLA WARMII DLA MAZUR:
- KOPICZYŃSKI Leszek: pozycja 1 : 2,45% (605 głosów)
- MIERZYŃSKA Grażyna Maria: pozycja 2 : 2,45% (605 głosów)
- SUCHOCKI Tomasz Piotr: pozycja 3 : 2,45% (605 głosów)
- RAFALSKA Ewelina Daria: pozycja 4 : 2,45% (605 głosów)
- UMIŃSKI Waldemar Marek: pozycja 5 : 2,45% (605 głosów)
- LEWALSKA Marta: pozycja 6 : 2,45% (605 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SŁUŻY LUDZIOM - TRZECIA DROGA:
- PIĄTKOWSKI Marek Andrzej: pozycja 1 : 2,84% (700 głosów)
- GRZONKOWSKA Elżbieta Katarzyna: pozycja 2 : 2,84% (700 głosów)
- KOŁAKOWSKI Dawid: pozycja 3 : 2,84% (700 głosów)
- PLITT Ewelina Małgorzata: pozycja 4 : 2,84% (700 głosów)
- GORTATOWSKI Piotr: pozycja 5 : 2,84% (700 głosów)
- SZULC Agata Małgorzata: pozycja 6 : 2,84% (700 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA POWIATU NOWOMIEJSKIEGO:
- ŁYDZIŃSKI Mieczysław: pozycja 1 : 1,1% (271 głosów)
- SZCZECHLA Kinga Maria: pozycja 2 : 1,1% (271 głosów)
- RACZKOWSKI Michał Tadeusz: pozycja 3 : 1,1% (271 głosów)
- KOWALSKA Renata Maria: pozycja 4 : 1,1% (271 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Rada powiatu - jakie są jej zadania?
Rada powiatu w Polsce pełni bardzo istotną rolę w samorządzie terytorialnym. Jej zadania obejmują szeroki zakres działań. Zalicza się do nich m.in.:
- uchwalanie budżetu powiatu
- decydowanie o organizacji oświaty, służby zdrowia, pomocy społecznej
- planowanie i koordynowanie inwestycji publicznych na terenie powiatu
- nadzór nad jednostkami organizacyjnymi powiatu
- przyjmowanie planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów, które nie są objęte planami gminnymi
- współpraca z gminami na terenie powiatu w zakresie rozwoju regionalnego
Może Cię zainteresować
Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?