Jarosław Miłkowski
Egon Müller oraz Celina Liebmann odwiedzili miasteczko kibica w Gorzowie.
Egon Müller oraz Celina Liebmann odwiedzili miasteczko kibica w Gorzowie. Jarosław Miłkowski
Prawdziwą gratką dla kibiców była możliwość spotkani się z dwoma pierwszymi mistrzami świata z Niemiec. W miasteczku kibica pojawili się Egon Müller oraz Celina Liebmann.

Prawdziwą gratką dla kibiców była możliwość spotkani się z dwoma pierwszymi mistrzami świata z Niemiec. W miasteczku kibica pojawił się Egon Müller, który złoty medal indywidualnych mistrzostw świata wywalczył w 1983 podczas jednodniowego finału w Norden. Na spotkanie z kibicami przyjechała też Celina Liebmann. Ona z kolei 22 czerwca 2024 wywalczyła złoty medal w pierwszych mistrzostwach świata dla kobiet. Turniej, który wyłaniał najlepszą z pań ścigających się na żużlu, został rozegrany w niemieckim Teterow. Celina Liebmann, która już drugi sezon jest zawodniczką Enei Stali Gorzów w U24 Ekstralidze, wygrała zawody z kompletem punktów.
Jak wyglądało ich spotkanie z kibicami w Gorzowie? Zobaczcie w naszej galerii.

Miasteczko kibica przed ISS Grand Prix Polski w Gorzowie zostało zlokalizowane na błoniach nadwarciańskich przy ul. Fabrycznej. Będzie otwarte do 19.00, gdy na stadionie im. Edwarda Jancarza rozpocznie się szósta runda Speedway Grand Prix.