Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
JACK HOLDER. Ocena: 5+

13 punktów + 1 bonus (2*, 2, 3, 3,...

Stalowcy na piątkę i na... jedynkę! Nasze oceny po meczu z ROW-em

JACK HOLDER. Ocena: 5+13 punktów + 1 bonus (2*, 2, 3, 3, 3) Zdecydowanie najlepszy zawodnik piątkowego meczu. Przegrał jedynie z Siergiejem Bogaczowem. W biegu V przegrał bowiem start i na pierwszym wirażu zdołał wyprzedzić jedynie Vaclava Milika. Z bonusami Jack Holder zdobył w piątek więcej punktów od Zmarzlika. Tym samym w tzw. liście klasyfikacyjnej zawodników PGE Ekstraligi zrównał się już ze swoim kolegą ze Stali. I Zmarzlik, i Holder mają po 2,360 pkt./bieg. Ex aequo zajmują czwarte miejsce na liście najskuteczniejszych zawodników rozgrywek. Bardzo chętnie zobaczylibyśmy go z dziką kartą w obu turniejach Grand Prix w Gorzowie (11-12 września).