Wielka impreza tuż koło Gorzowa. Warto przyjechać! Zabawa potrwa cały weekend! Początek w piątek

Dariusz Dutkiewicz
Dariusz Dutkiewicz
Dni Międzyrzecza to największa impreza w pow. międzyrzeckim. Tak bawiono się podczas ostatniej edycji. Jak będzie teraz? Oby równie ciekawie!
Dni Międzyrzecza to największa impreza w pow. międzyrzeckim. Tak bawiono się podczas ostatniej edycji. Jak będzie teraz? Oby równie ciekawie! UMiG/arch. GL
Hej, gorzowianie! Szukacie pomysłu na spędzenie weekendu poza miastem? Mamy podpowiedź: wsiadajcie w auto i po 40 minutach będziecie na trzydniowej imprezie!

Mowa o Dniach Międzyrzecza. Plan zabawy prezentuje się imponująco!

Punktualnie o 12.00 przy Ratuszu rozpocznie się 3 września Festiwal Streetfoodu. Wieczorem, o 20.30 Festiwal Światła na Rynku, ale i na Zamku.

W sobotę od rana tradycyjnie już na Obrze zawody wędkarskie. Zapisy uczestników od 7.00. Gry Morskie dla Dzieci, Turniej szachowy to od południa imprezy, które odbywać się będą przy MOK. W Bibliotece Publicznej rozegrana zostanie Gra Miejska ,,Skandalista mimo woli – Portret Gabrieli Zapolskiej’’. Początek o 15.00.
Przy MOK od 17.00 zaplanowano też występy sekcji MOK i zespołu Trans. W tym samym miejscu o 19.30 zaprezentuje się Bovska, a o 21.30 gwiazda wieczoru Daria Zawiałow.

W niedzielę 5 września o 12.00 Retro Cyrk w amfiteatrze przy Zamku. O 13.30 na Zamku pokazy walk rycerskich. W Bibliotece Publicznej o 15.00 Rodzinna Bajkowa Gra z Tabletami. Natomiast na 17.00 na Zamku występ zespołu muzyki dawnej Roderyk. No i na 21.00 zaplanowano kino plenerowe na zamkowym dziedzińcu.

Program imponujący. Pozostaje trzymać kciuki, aby aura dopisała.

Wkrótce ruszą zapisy na szczepienie trzecią dawką

Wideo

Dodaj ogłoszenie