Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Praca w Gorzowie Wielkopolskim. Gdzie i jakie oferty pracy ciągle można znaleźć

Redakcja
Pracę w Gorzowie najłatwiej znaleźć za pomocą najpopularniejszej dzisiaj metody, czyli przeglądanie ofert w internecie.
Pracę w Gorzowie najłatwiej znaleźć za pomocą najpopularniejszej dzisiaj metody, czyli przeglądanie ofert w internecie. pixabay.com
Praca w Gorzowie cały czas jest. W niektórych branżach pracownicy są poszukiwani częściej, w innych już rzadziej. Gdzie najlepiej szukać ofert pracy? Czy tylko w PUP znajdziesz aktualne ogłoszenia? A może jest praca w Gorzowie od zaraz

Pracę w Gorzowie najłatwiej znaleźć za pomocą najpopularniejszej dzisiaj metody, czyli przeglądanie ofert w internecie. Najlepiej zacząć od portali publikujących ogłoszenia. Za pomocą odpowiednich filtrów można wybrać oferty z interesującej branży, regionu itd.

Oferty pracy w Gorzowie

Warto też odwiedzić

https://gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl/jakie-wsparcie-z-urzedu-pracy-moze-otrzymac-osoba/ar/c10-7674307

. W urzędzie znajdziesz bowiem nie tylko oferty, ale także pomoc merytoryczną. Pracy można poszukiwać też przez współpracę z agencjami rekrutacyjnymi. W Gorzowie też mamy ich sporo.

 • Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Walczaka 110, tel.: 95 736 06 40
 • Adecco Poland Sp. z o.o., biuro pośrednictwa pracy ul. Mostowa 12, tel.: 95 720 02 70
 • Randstad - Gorzów Wielkopolski, biuro pośrednictwa pracy, ul. Hawelańska 6, tel.: 95 788 19 52
 • Job-Hr Sp. z o.o, biuro pośrednictwa pracy, ul. Nadbrzeżna 17, tel.: 606 683 255
 • Audit Doradztwo Personalne Sp. z o.o., biuro pośrednictwa pracy, ul. Walczaka 20, tel.: 95 735 17 17
 • Avanti Medic - biuro pośrednictwa pracy, ul. Sikorskiego 24, tel.: 95 780 02 90
 • Idea HR Group sp. z o.o., biuro pośrednictwa pracy, ul. Borowskiego 2a/3, tel.: 95 735 05 54
 • Best Connection, biuro pośrednictwa pracy tymczasowej, ul. Mała 5, tel.: 535 351 051
 • Trenkwalder - agencja pracy i doradztwa personalnego, ul. Fabryczna 19, tel.: 608 540 349
 • Unicat - agencja pośrednictwa pracy, ul. Pomorska 71, tel.: 603 869 594

Agencje pracy w Gorzowie

W jakich branżach szukać pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Specjaliści radzą żeby w obecnym czasie w poszukiwaniu pracy kierować się do firm z branży spożywczej, która w tym okresie ma wzmożone zapotrzebowanie na pracowników. Warto odezwać się również do firm z branży kosmetycznej czy farmaceutycznej - zarówno od strony hurtowni, jak i producentów.

Rąk do pracy cały czas poszukują również firmy z branży logistycznej. Przede wszystkim firm kurierskich, które są ostatnio bardzo obciążone i szukają pracowników. Rekrutują też firmy informatyczne, które nie sygnalizują zmniejszonego popytu na pracownika.

Wśród ogłoszeń najwięcej poszukiwanych jest pracowników są z branży handlowej. Ale nie tyle sprzedawców czy kasjerów, co przedstawicieli handlowych.

Nie brakuje też ofert dla specjalistów z branży finansowej – banki co rusz poszukują specjalistów, czy ekspertów

a także opiekunów klientów. Sporo można też znaleźć ofert dla fachowców z branży budowlanej – od kierownika budowy, po tynkarza czy zbrojarza.

Praca w Gorzowie z zakwaterowaniem
W sieci można znaleźć też sporo ofert pracy w Gorzowie z zakwaterowaniem. Nie znaczy to wcale jednak, że miejscem wykonywania tej pracy jest właśnie Gorzów. Najczęściej oferty te dotyczą prac sezonowych za granicą, np. pracy przy zbiorze szparagów, praca przy winobraniu, czy przy sadzeniu chmielu. Wtedy są to głównie oferty pracy za granicą.

Do pracy za granicą poszukiwani są też budowlańcy i opiekunki osób starszych. Ale zdarzają się też bardzo ciekawe oferty, jak choćby te na statkach wycieczkowych. Ostatnio była oferta dla trenerów osobistych, masażystki czy kosmetyczki i fryzjerki właśnie na luksusowych statkach. W takich ofertach jest zakwaterowanie i wyżywienie za darmo.

Przeczytaj też: **W tych zawodach nie musisz zakrywać ust i nosa**

Nie brakuje też ofert do prac rolniczych za granicą. Poszukiwani są doświadczeni rolnicy choćby z umiejętnością jazdy traktorem i prawo jazdy kategorią T.

Sposób na znalezienie pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Dobrze napisane CV to dopiero początek drogi do zdobycia wymarzonej pracy. W walce o etat potrzebna jest nie tylko perfekcyjna aplikacja, ale również umiejętność prezentacji swojej kandydatury oraz wzbudzenie zainteresowania ze strony rekrutera.

 • CV - najważniejszym wyróżnikiem nowoczesnego CV jest podsumowanie swojego doświadczenia w kilku zdaniach, które należy wyeksponować na górze dokumentu. Po przeczytaniu tych zdań rekruter powinien nabrać pewności, że jesteśmy właściwą osobę na oferowane stanowisko
 • Referencje wciąż są niedoceniane. Tymczasem dołączenie do CV referencji od byłego szefa lub współpracowników jest skutecznym sposobem na zwiększenie szans na zatrudnienie
 • Pierwsze wrażenie. Wchodząc na spotkanie, powinniśmy zrobić to pewnie i z uśmiechem, aby zarazić rekrutera pozytywną energią.
 • Wizerunek w Internecie. W dobie internetu bardzo często do pierwszego „spotkania” dochodzi poprzez serwisy społecznościowe. Rekruterzy szukając kandydatów w internecie, nie tylko czytają ich zamieszczone w sieci CV, ale sprawdzają na ile to, co czytają, jest spójne z tym, co widzą na zdjęciach.
 • Nienaganne maniery. Lista zachowań, która skreśli nas u rekrutera to z pewnością brak wyciszonego telefonu, wchodzenie mu w słowo, ale także roszczeniowy sposób prowadzenia rozmowy i zwracania się do pracowników firmy, np. na recepcji.
 • Poznaj firmę. Do rozmowy należy przygotować się także merytorycznie, czyli sprawdzić czym zajmuje się firma, do której aplikujemy.
 • O wszystkim i o niczym. Nowoczesne rozmowy bardzo często rozpoczynają i kończą się rozmowami „o wszystkim i o niczym”. Warto zaangażować się w small talk. Rekruterzy sprawdzają w ten sposób umiejętności komunikacyjne kandydata.

Zobacz wideo: Ciekawy zawód i wysokie zarobki, a chętnych brak

od 7 lat
Wideo

21 kwietnia II tura wyborów. Ciekawe pojedynki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gorzowwielkopolski.naszemiasto.pl Nasze Miasto